Закажете термин

На оваа страна може да закажете термин за една од нашите услуги.

Се што треба да направите е да го изберете денот кој ви одговара од приложениот календар, да оставите ваши податоци и да резервирате термин.

Нашиот Call центар ќе ве контактира во најскоро време за да го потврди терминот.

Доколку имате дополнителни прашања или сакате телефонски да закажете термин, може да не контактирате на 02/3114-070.

Ви благодариме.

https://ccdent.mk/
декември 2018
пон вто сре чет пет саб нед
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456